Harcerskie Lato w Chorągwi Gdańskiej

Podobno harcerze to trochę gaduły. Nic dziwnego, skoro codziennie mają tyle nowych przeżyć, a każdą przygodę chcą opowiedzieć wszystkim wokół siebie. Wydzał Promocji i Informacji postanowił to Wam, drogie harcerki i drodzy harcerze ułatwić.

Zapraszamy Was do brania udziału w dwóch KONKURSACH organizowanych w ramach AKCJI LETNIEJ.

Po pierwsze SELFIE – Ci już doświadczeni w robieniu tego typu zdjęć, a także Ci niewprawieni mają okazję się wykazać kreatywnością oraz poczuciem humoru.
JAK? Należy wykonać zdjęcie przedstawiające Was i coś jeszcze, co przekona jury, że to właśnie Wasze selfie zasługuje na NAGRODĘ. Tak, tak będą nagrody! Następnie przesłać je na skrzynkę fanpage’a Chorągwi Gdańskiej na Facebook’u z informacją o autorze, miejscu i czasie wykonania zdjęcia.

Po drugie POCZTÓWKA – tutaj mogą wykazać się Ci, którzy lubią wyrażać emocje słowem, a nie tylko obrazem. Pocztówki ślecie między sobą: z podobozu na podobóz; ze zgrupowania do innej bazy harcerskiej można też do macierzystego hufca –gdziekolwiek byle między harcerzami
Kopię pocztówki, koniecznie ze stroną na której napiszecie pozdrowienia przekażcie nam w formie kopii lub zdjęcia na adres e-mail (promocja@gdanska.zhp.pl ) lub na skrzynkę fanpage’a Chorągwi Gdańskiej na Facebook’u. Tutaj również najciekawsze pozdrowienia zostaną NAGRODZONE.

Niecierpliwie czekamy na Wasze relacje, bo przecież dobrze wiemy, że na obozach wśród tylu harcerzy nie brakuje zabawnych i niezapomnianych przygód!

Regulamin konkursu SELFIE
Regulamin konkursu POCZTÓWKA