Instruktorka Hufca ZHP Rumia nominowana do „Niezwyczajnych”

Dh. Kasia jest przyboczną w 1 Drużynie Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku „Zdobywcy” w Hufcu ZHP Rumia. Drużynę tę charakteryzuje specjalność wodna, co wśród drużyn Nieprzetartego Szlaku stanowi unikat. Harcerze, z którymi pracuje borykają się z niepełnosprawnością intelektualną o różnym stopniu nasilenia. Poza regularnymi, cotygodniowymi zbiórkami dh. Kasia każdego roku wyjeżdża ze swoją drużyną na obóz w wakacje. Jak przystało na specjalność wodną w ich działalności nie brakuje również rejsów i spływów kajakowych. W tym roku wraz swoimi harcerzami wybrała się na weekendowy rejs po zatoce Gdańskiej. Zorganizowała także jednodniowy, letni spływ kajakowy rzeką Piaśnicą dla harcerzy swojej drużyny. Dh. Kasia została także komendantką odbywającej się po raz pierwszy trasy Nieprzetartego Szlaku na 50 Spartakiadzie Harcerskich Drużyn Wodnych i Żeglarskich.

Aby Kasia mogła wygrać plebiscyt potrzebuje Waszych głosów na  www.zhp.pl/niezwyczajni

Z harcerskim pozdrowieniem,
phm. Alicja Gawinecka