„Jak zapalić wypalonych, jak nie zgasić napalonych?”

Wydział Programowo-Metodycznego Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza II edycję SEMINARIUM INSTRUKTORSKIEGO „Jak zapalić wypalonych, jak nie zgasić napalonych?” – rzecz o motywacji Kadry ZHP – DOGRYWKA. Zgodnie z obietnicą złożoną podczas zeszłorocznego spotkania w kwietniu 2013 roku, tym razem poruszymy kwestie związane z konstruowaniem praktycznych rozwiązań w zakresie motywowania i promowania Kadry Związku.

Spotkanie będzie składało się z dwóch części. W pierwszym bloku wystąpią instruktorzy naszej Chorągwi, którzy podzielą się z nami historiami ze swojej instruktorskiej drogi – tym co ich motywowało i tym co podcinało im skrzydła. Krótkie prezentacje, przygotowane w innowacyjnej formie TED, mam nadzieję stanowić będą doskonałą podstawę do dalszej dyskusji w gronie instruktorów ZHP. Druga część będzie złożona z trzech warsztatów do wyboru. Trzy skrajnie różne tematy, trzech prowadzących i wiele spraw do omówienia – od Was będzie zależało, w którym warsztacie weźmiecie udział – szczegóły dotyczące tematyki i sylwetki prowadzących już wkrótce.

Seminarium odbędzie się 5 kwietnia 2014 r. (sobota) w Domu Harcerza w Gdańsku. Spotkanie planowane jest w godzinach 15:00-18:30. Punkt rejestracyjny, w którym będzie można odebrać pakiety uczestników oraz zapisać się na wybrane warsztaty , będzie czynny w godzinach 14:30-14:55 w holu Domu Harcerza.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca 2014 r. za pomocą elektronicznego formularza.

Po tym terminie możliwe jest wzięcie udziału w seminarium, jednakże organizator nie gwarantuje pakietu uczestnika.

—-
Serdecznie zapraszamy!