Konferencja instruktorska „Życie na minuty”

Macierzysta Akademia Kształcenia Chorągwi Gdańskiej wraz z kursantami Kursu Podharcmistrzowskiego „Inspiracja” zaprasza na Konferencję Instruktorską „Życie na minuty”

Celem konferencji będzie promowanie i szerzenie świadomości w zakresie łączenia ze sobą różnych sfer życia oraz dbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne; stworzenie pola do wymiany doświadczeń oraz efektywnego spędzania czasu. Dodatkowo chcemy przyczynić się również do obniżenia poziomu stresu związanego z sytuacją pandemiczną.

Termin wydarzenia: sobota 13.03.2021 r. w godzinach 9:30-15:00
Miejsce: Dom Harcerza, ul. Za Murami 2/10, Gdańsk
Koszt: 10 zł
Link do zgłoszeń: https://tiny.pl/rlmw9

Liczba miejsc ograniczona do 30!
Zgłoszenia trwają do 28 lutego 2021 roku.
Po tym terminie należy czekać na mail od organizatorów potwierdzający przyjęcie.

Wpłaty do 5.03.2021 roku po mailu potwierdzającym od organizatorów.

Tematy, które poruszymy na konferencji to:

• „Ty + kalendarz”, czyli jak oswoić planowanie czasu
  • „Ty + codzienność”, czyli jak znaleźć odpoczynek w pandemii i co będzie po niej
  • „Ty + zdrowie”, czyli jak zadbać o siebie na co dzień

W przypadku, gdy obostrzenia nie pozwolą na organizację konferencji w formie stacjonarnej, wydarzenie może przyjąć formę zdalną.

Śledźcie wydarzenie na Facebooku, aby być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi konferencji.