Konkurs fotograficzny dla ratowników ZHP

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficzym Inspektoratu Ratowniczego Chorągwi Gdańskiej ZHP "Rzuć wszystko i chodź ratować"! Konkurs trwa do 4 maja!

1. Organizatorem konkursu jest Inspektorat Ratowniczy Chorągwi Gdańskiej ZHP.

2. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia pt. "Rzuć wszystko i chodź ratować! ".

3. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy ratownicy Związku Harcerstwa Polskiego, czyli czynni członkowie ZHP, po ukończonym Wędrowniczym Kursie Pierwszej Pomocy organizowanym przez Harcerską Szkołę Ratownictwa.

4. Konkurs trwa od 25.04.2014 do 04.05.2014 (do godziny 22.00). W tym terminie uczestnicy mogą nadsyłać konkursowe zdjęcia na maila konkurs.ircg@gmail.com

5. Dnia 05.05.2014 zdjęcia konkursowe zostaną wstawione na stronę IRCG na facebooku

i zostaną poddane głosowaniu poprzez kliknięcia "like". Głosowanie będzie trwało do 07.05.2014 do godziny 23.59.

6. Dnia 08.05.2014 zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, którzy uzyskali największą liczbę "like". Nagrody zostaną wysłane drogą pocztową lub do odbioru osobistego na terenie Trójmiasta.

7. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zdjęcie konkursowe. Wraz ze zdjęciem prosimy o przesłanie imienia i nazwiska, nazwy miejscowości oraz środowiska ratowniczego, lub harcerskiego.

8. Uczestnik konkursu musi być autorem zdjęcia. Można przesyłać zdjęcia "z rąsi",

z samowyzwalacza lub zrobione osobom trzecim, o ile osoby te wyraziły zgodę na wykorzystanie ich wizerunku.

9. Zdjęcia nie mogą być wulgarne.

10. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do niepublikowania zdjęć, które naruszają postanowienia niniejszego regulaminu.

POWODZENIA! NAGRODY CZEKAJĄ! 🙂

pwd. Karolina Krzyzińska