Konkurs wiedzy o bohaterach chorągwi

Czy wiesz, kim byli hm. Maria Hrabowska, bł. ks. phm. Stefan Wincenty Frelichowski, hm. Alf Liczmański, hm. Maria Ostrowska, hm. Józef Grzesiak, hm. Witold Bublewski?

Jeśli tak, to sprawdź swoją wiedzę na temat Bohaterów Chorągwi Gdańskiej, jeśli nie, zapoznaj się z ich sylwetkami podczas KONKURSU WIEDZY O BOHATERACH CHORĄGWI GDAŃSKIEJ ZHP W ROKU HARCERSKIM 2013/14. Konkurs polega na udzielaniu odpowiedzi na pojawiające się co tydzień pytanie. Za każdą prawidłową odpowiedź można uzyskać 1 punkt, a za pierwszą poprawną odpowiedź na dane pytanie, aż 3 punkty. Klasyfikacja prowadzona jest w 3 kategoriach:

• harcerz (suma punktów za udzielone odpowiedzi)
  • drużyna (suma punktów wszystkich członków drużyny)
  • hufiec (suma punktów wszystkich członków hufca)
Na najlepszych czekają nagrody. Konkurs startuje 20 października 2013 roku o godzinie 20.00. Regulamin oraz strona konkursu wyświetla się po kliknięciu logo konkursu, które znajduje się na stronie Chorągwi Gdańskiej ZHP www.gdanska.zhp.pl

Nie czekaj, tylko weź udział w konkursie!

phm. Łukasz Kochowski
Szef Referatu Starszoharcerskiego