Kurs komendantów hufców

Szkoła Instruktorska Chorągwi Gdańskiej ZHP Macierzysta Akademia Kształcenia zaprasza na kurs członków harcerskich komend.

Kurs Komendantów Hufców
zastępców komendantów hufców ds. programowych,
zastępców komendantów hufców ds. organizacyjnych,
skarbników hufców

Terminy: 5 – 7 czerwiec 2015r. – pierwszy biwak Gdańsk, wrzesień – drugi biwak, październik – trzeci biwak, listopad – czwarty biwak (szczegółowe daty zostaną uzgodnione na pierwszym biwaku)
Uczestnicy: pełnoletni instruktorzy posiadający stopień przewodnika (nie dotyczy kursu skarbników hufców) oraz rekomendację komendanta hufca
Koszt: 50 zł jeden biwak(60 zł jeden biwak dla instruktorów spoza Chorągwi Gdańskiej)
Dodatkowe informacje: poszczególne biwaki przeznaczone są dla: komendantów hufców (wszystkie), zastępców komendanta ds. organizacyjnych (pierwszy i drugi), zastępców komendanta ds. programowych (pierwszy i trzeci), skarbników (pierwszy i czwarty).

Zgłoszenia:
Do dnia 25.05.2015r. należy zarejestrować się na stronie https://rejestracja.zhp.pl/events/32/. Przed przystąpieniem do rejestracji należy uzyskać ustną rekomendację komendanta hufca do uczestnictwa w kursie.  Zostanie ona później potwierdzona podpisami na karcie wygenerowanej przez system zgłoszeń. Wygenerowaną kartę należy wydrukować, uzupełnić podpisy i  przekazać organizatorowi w momencie przybycia na kurs.
W dniu 26.05.2015 r. zostanie przesłana, na podany w karcie uczestnika adres e-mail, decyzja w sprawie kwalifikacji wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do uczestnictwa w kursie (zadania przedkursowe, miejsce warsztatów, sposób płatności za kurs).
Kontakt w sprawie szczegółów: tomasz.michalowski@zhp.net.pl
hm. Anna Deptuła
Szef Szkoły Instruktorskiej