Kurs Podharcmistrzowski „Spoiwo”

Terminy: 25 – 27.09.2015r., 16 – 18.10.2015 r., 20 – 22.11.2015r.
Miejsce: teren działania Chorągwi Gdańskiej ZHP
Uczestnicy: pełnoletni instruktorzy z otwartą próbą podharcmistrzowską
Koszt: 120 zł (150 zł dla instruktorów spoza Chorągwi Gdańskiej)

Celem kursu jest przygotowanie instruktora do zdobycia stopnia podharcmistrza oraz do prowadzenia i pracy w zespołach instruktorskich.

Zgłoszenia:

Do dnia 12.09.2015r. należy zarejestrować się na stronie http://tnij.org/kphm2015

Przed przystąpieniem do rejestracji należy uzyskać ustną rekomendację komendanta hufca do uczestnictwa w kursie.  Zostanie ona później potwierdzona podpisami na karcie zgłoszeniowej. Przesłaną przez organizatora kartę kwalifikacyjną należy wydrukować, uzupełnić podpisy i  przekazać organizatorowi w momencie przybycia na kurs.

W dniu 13.09.2015r. zostanie przesłana, na podany w zgłoszeniu adres e-mail, decyzja w sprawie kwalifikacji wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do uczestnictwa w kursie (w tym godziny i miejsca rozpoczęcia, sposób płatności za kurs, itp).

Jednym z elementów kursu będzie konieczność udziału w części e-learningowej wymagającej dostępu do Internetu.

KURS ODBĘDZIE SIĘ PRZY MINIMALNEJ ILOŚCI 10 OSÓB.

Kontakt w sprawie szczegółów: kadra@gdanska.zhp.pl

Komendant kursu: hm. Łukasz Kochowski (SOKK)