MAK zaprasza na Kurs Kadry Kształcącej

Celem kursu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności

potrzebnych do pracy w zespole kadry kształcącej.

Przygotowanie do pełnienia funkcji  związanej z kształceniem w hufcu.

Terminy:  21-23.11.2014r., 5-7.12.2014r.

Miejsce: HBO Leśna Huta, Trójmiasto

Uczestnicy: pełnoletni instruktorzy w stopniu phm  lub z ukończonym kursem podharcmistrzowskim posiadający rekomendację komendanta hufca

koszt: 120 zł (150 zł dla instruktorów spoza Choragwi Gdańskiej)

Zgłoszenia:

Do dnia 1.11.2014r. należy zarejestrować się na stronie http://mak.zhp.pl/rekrutacja/. Przed przystąpieniem do rejestracji należy uzyskać ustną rekomendację komendanta hufca do uczestnictwa w kursie. Zostanie ona później potwierdzona podpisami na karcie wygenerowanej przez system zgłoszeń. Wygenerowaną kartę należy wydrukować, uzupełnić podpisy i przekazać organizatorowi w momencie przybycia na kurs.
W dniu 10.11.2014r. zostanie przesłana, na podany w karcie uczestnika adres e-mail, decyzja w sprawie kwalifikacji wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do uczestnictwa w kursie (w tym godziny i miejsca rozpoczęcia, sposób płatności za kurs, itp).

Uwaga!

Jednym z elementów kursu będzie konieczność udziału w części e-learningowej wymagającej dostępu do Internetu oraz

przeczytanie  przynajmniej 1 podanych książek do wyboru: “Próby Wodzów” Leopolda Ungeheuera, “Wskazówki dla Skautmistrzów” Roberta Baden-

Powella, "Myślenie Pytaniami" Adamsa Marilee, "Gra Endera" Carda Orsona Scotta