MAK zaprasza na Kurs Podharcmistrzowski

Szkoła Instruktorska Chorągwi Gdańskiej ZHP Macierzysta Akademia Kształcenia zaprasza na Kurs Podharcmistrzowski. Celem kursu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdobycia stopnia podharcmistrza oraz do prowadzenia zespołów instruktorskich i pracy w nich. Zgodnie z obowiązującym Systemem Stopni Instruktorskich ukończenie kursu jest elementem próby podharcmistrzowskiej.   ULOTKA

Termin: 26-28.09.2014r., 18-19.10.2014r., 24-26.10.2014r.

Miejsce: Trójmiasto (noclegi w warunkach turystycznych w szkole)

Uczestnicy: pełnoletni instruktorzy z otwartą próbą na stopień phm posiadający rekomendację komendanta hufca

Koszt: 80 zł (100 zł dla instruktorów spoza Chorągwi Gdańskiej)

Zgłoszenia:
Należy zarejestrować się na stronie http://www.mak.zhp.pl/rekrutacja/ do 21.09.2014 r. Przed przystąpieniem do rejestracji należy uzyskać ustną rekomendację komendanta hufca do uczestnictwa w kursie. Zostanie ona później potwierdzona podpisami na karcie wygenerowanej przez system zgłoszeń. Wygenerowaną kartę należy wydrukować, uzupełnić podpisy i  przekazać organizatorowi w momencie przybycia na kurs.

W dniu 22.09.2014 r. na podany w karcie uczestnika adres e-mail zostanie przesłana decyzja w sprawie kwalifikacji wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do uczestnictwa w kursie (w tym godziny i miejsca rozpoczęcia, sposób płatności za kurs, itp).

Uwaga! Jednym z elementów kursu będzie konieczność udziału w części e-learningowej wymagającej dostępu do Internetu.

Kurs odbędzie się przy minimalnej ilości 10 osób

Kontakt w sprawie szczegółów: mak@mak.zhp.pl

hm. Anna Deptuła
Komendant Szkoły Instruktorskiej