„Nasiczne” gości harcerzy z całej Polski

W Harcerskiej Bazie Obozowej "Nasiczne", najdalej na południe wysuniętej placówce naszej chorągwi, wypoczywają harcerze z całej Polski. Swoją całoroczną pracę w drużynach zdecydowali się tam podsumować harcerze m.in. z Lęborka, Rumi, Legionowa, Opola, Katowic, Międzyrzecza, Bydgoszczy.

Baza znajduje się nad krystalicznie czystym potokiem górskim, na samym końcu Bieszczad – w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Świetna lokalizacja pomiędzy Połoniną Caryńską a Połoniną Wetlińską daje możliwość organizaowania wspaniałych wędrówiek górskich po pobliskich szlakach.

Niczym niezakłócona cisza i niepowtarzalny leśny klimat gwarantują zdrowy i aktywny wypoczynek. Nie ma tu przemysłu, a główną drogą przejeżdża maksymalnie 10 samochodów na dobę. Po prostu kraniec świata i wymarzone miejsce na obóz, kolonie, biwak.

Zespół ds. HBO "Nasiczne" w Bieszczadach