Ostatnie 2 dni zgłoszeń na Zlot ZHP Gdańsk 2018!

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro!

To wezwanie do szerszego spojrzenia na otaczający nas świat i podjęcia prawdziwych działań. Ten zlot ma Was zainspirować. Przez 11 dni przyszłorocznych wakacji więcej niż 10 tysięcy harcerzy ze wszystkich zakątków Polski będzie razem uczyć się, bawić i na nowo odkrywać, czym jest braterstwo, praca nad sobą i służba. Nie może Cię zabraknąć!

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro!

MIEJSCE I TERMIN
Gdańsk,
Wyspa Sobieszewska
6-16 sierpnia 2018
590 PLN + składka ustalona przez komendę gniazda chorągwi
Ponad 2 tys. patroli w 200 drużynach zlotowych obozujących w miasteczku harcerskim na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku.

Twoi rówieśnicy ze wszystkich chorągwi i hufców ZHP. Wspólnie będziecie mogli na nowo odkryć radość z bycia harcerzem i niesienia służby. To będzie 11 wyjątkowych dni.

Zlot ZHP będzie miejscem, gdzie spotkasz swoich rówieśników z całej Polski.

Razem będziecie uczestniczyć w zajęciach programowych na terenie zlotu, w lesie, na plaży i na morzu. Wyruszycie by tropić wyjątkowe tajemnice i nastrój hanzeatyckiego Gdańska, odkryjecie piękno zapierających dech Kaszub. Będziecie pełnić prawdziwą służbę, która pomoże lokalnym społecznościom na Pomorzu.

Dołącz do Zlotu na Facebooku: https://www.facebook.com/zhpgdansk2018/