PR Lab w Gdyni

PR LAB Gdynia, czyli kolejna edycja warsztatów w dziedzinie PR, promocji i nowoczesnej komunikacji w ZHP!

To oferta dla młodych (choćby duchem), energicznych, pomysłowych, innowacyjnych, kreatywnych, spostrzegawczych, spontanicznych i analitycznych członków ZHP.
Jeśli spełniasz choć jedno z powyższych wymagań – zgłoś się!

Tematy warsztatów (wybierasz 3 z 5):
– grafika,
– video,
– fotografia,
– media społecznościowe,
– budowa komunikatu.

Do tego 5 prezentacji na temat: strategii komunikacji ZHP, relacji z partnerami, zarządzania sytuacją kryzysową w mediach, promocji wydarzeń harcerskich oraz kultury komunikacji w ZHP.

To nie koniec atrakcji. W niedzielny poranek zagwarantujemy Wam spotkania z dziennikarzami oraz innymi specjalistami ze świata PRu. Szczegółowe informacje będą systematycznie pojawiać się na tym wydarzeniu!

Termin: 28-30.11.2014
Miejsce: Stanica Hufca ZHP Gdynia im. Roberta Baden-Powella, ul. Bolesława Prusa 9-11, 81-431 Gdynia
Koszt: 50 zł

Wymagania wobec uczestnika:
– członkostwo w ZHP,
– co najmniej 16 lat.

Regulamin, ankieta zgłoszeniowa i zgoda rodzica:

Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń: 15.10.2014 r. gwarantowane miejsca dla chorągwi, 31.10.2014 r. zgłoszenia otwarte.
Termin płatności: 17.11.2014 r.

Organizator: Chorągiew Gdańska ZHP we współpracy z Wydziałem Komunikacji i Promocji GK ZHP

Kontakt:
phm. Jacek Grzebielucha