Rowerem dookoła świata?

W maju rusza Bike Jamboree czyli harcerska sztafeta dookoła świata! Trasa wiedzie między innymi przez Ukrainę, Rosję, Mongolię, Kanadę czy USA, składa się z 34 etapów na których nie może Cię zabraknąć! Wciąż poszukiwani są uczestnicy, może to właśnie Ty ruszysz z nami w podróż życia?

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. – Mark Twain

Pojedziemy przez Europę Wschodnią, Azję Centralną oraz syberyjskie bezkresy Rosji, aż po położone na „końcu świata” Jakucję i Czukotkę. W okolicach cieśniny Beringa przeprawimy się przez morze dzielące Azję od Ameryki Północnej. Będziemy kontynuować wyprawę drogami dziewiczej Alaski, północnej Kanady oraz zachodniej i centralnej części Stanów Zjednoczonych. Ze Wschodniego Wybrzeża „przeskoczymy” do Zachodniej Europy, by zakończyć na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku, w miejscu, gdzie – mamy nadzieję – odbędzie się kolejny międzynarodowy zlot skautów w roku 2023.

Szczegóły w artykule poniżej:
www.facebook.com/notes/bike-jamboree/bike-jamboree-2019/1350986214924798

Serdeczne pozdrowienia w imieniu ekipy Bike Jamboree