Sytuacje intymne w pracy wychowawczej – 2-4 marca 2018 r.

Warsztaty „Sytuacje intymne w pracy wychowawczej” skierowane są do pełnoletnich instruktorów ZHP. Celem warsztatów jest przygotowanie instruktorów do podejmowania tematyki intymności, poszanowania godności i rozwoju seksualnego w codziennej pracy wychowawczej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 11 lutego 2018 poprzez wypełnienie zgłoszenia >>LINK<<

Wpisowe w wysokości 80 zł dla instruktorów Chorągwi Gdańskiej i 100 zł dla instruktorów spoza tej chorągwi, należy wpłacić w ciągu 3 dni po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów o zakwalifikowaniu się na warsztaty.
Dane do przelewu za warsztaty: 44 1240 5400 1111 0010 6445 0758; odbiorca – ZHP Chorągiew Gdańska, ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk, z dopiskiem „DSCZ – sytuacje intymne – imię i nazwisko”.
Pierwszeństwo w procesie rekrutacji mają instruktorzy chorągwi gospodarza.

Organizatorzy zapewniają: nocleg, sobotni obiad (produkty na śniadania i kolacje pozostają w gestii uczestników) i materiały dla uczestników.

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z komendantką warsztatów Ewą Sidor pod adresem ewa.sidor@zhp.net.pl

hm. Łukasz Kochowski

Komendant Szkoły Instruktorskiej Chorągwi Gdańskiej „Macierzysta Akademia Kształcenia”

Członek Komendy Chorągwi ds. pracy z kadrą