Szkolenie: Animator profilaktyki uzależnień

Zapraszamy instruktorów ZHP działających na terenie Chorągwi Gdańskiej do wzięcia udziału w szkoleniu „Animator profilaktyki uzależnień”.
Szkolenie kończy się przyznaniem rozpoznawalnego przez podmioty zlecające zadania z zakresu profilaktyki uzależnień certyfikatu „Animator profilaktyki uzależnień” wydanego przez Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej Mrowisko.

Terminy – 17,18,24,25.11
1,2,15,16,29,30.12

Koszt – 0 zł – projekt sfinansowany ze środków Miasta Gdańska

Szkolenie odbędzie się w formie 5 weekendowych (sobota i niedziela) zjazdów w Gdańsku.
Organizator zapewnia nocleg dla osób mieszkających poza Gdańskiem oraz obiad w sobotę i niedzielę.
Zakres Szkolenia:
1. Profilaktyka uzależnień jako szczególna procedura działań;
2. Praca nad sobą;
3. Dialog Motywujący w pracy z dziećmi i młodzieżą;
4. Praca z jednostką;
5. Praca z grupą
6. Profilaktyka w praktyce
7. Superwizja
Szkolenie skierowane jest do instruktorów ZHP. Pierwszeństwo mają osoby posiadające minimum 2 letnie doświadczenie na funkcji drużynowego.

Kontakt: agnieszka.swiecicka@zhp.net.pl

Zgłoszenia: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzZWM4RbwvLVFuNBt6t7ERLdUMFVUNEVLVk1BTTdZR0pWMkNON0lDQ0tFRC4u