Tydzień Zawiszy Czarnego

Kategorie:
Data publikacji:

„Czy Zawisza Czarny jeszcze pływa?”, „Do pływania na tym żaglowcu trzeba mieć specjalne uprawnienia”, Nie każdy może pływać na Zawiszy!”. Takie i podobne opinie są ponoć częste w społeczeństwie, ale na szczęście niewiele mają wspólnego z prawdą. Tydzień Zawiszy Czarnego, trwający od Nocy Muzeów, 18 do 26 maja miał na celu sprostowanie tych faktów.

https://tiny.pl/tw9k7

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl