Wędrówki z druhem Wickiem

W tym roku gospodarzem Wędrówek z druhem Wickiem będzie Klerycki Krąg Akademicki przy WSD w Pelplinie na czele z komendantem wędrówek: pwd. Tomkiem Mizykiem. Zapraszamy harcerzy, harcerzy starszych oraz wędrowników na oryginalne, niezapomniane trasy w 8-osobowych patrolach.

WĘDRÓWKI Z DRUHEM WICKIEM – Zlot Chorągwi Gdańskiej i Diecezji Pelplińskiej to wydarzenie związane z obchodami 100-lecia narodzin bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego -patrona harcerzy.

• Miejsce i termin: Pelplin, 25-27 października 2013 roku!
  • Wpisowe: 30zł za osobę(wpłaty do 16 października)
  • patrole 10-osobowe
  • opiekun nie płaci!
  • trasy z Gniewa, Sztumu i Starogardu Gdańskiego
  • mnóstwo atrakcji!
Organizatorzy: Klerycki Krąg Akademicki, Zespół Wychowania Duchowego Chorągwi Gdańskiej ZHP

Wpisowe obejmuje: ciepły posiłek w sobotę, herbatę do każdego posiłku, dyplomy i nagrody oraz pamiątkową plakietkę.

Więcej szczegółów na stronie http://wedrowki.wordpress.com/. Szczegóły dotyczące tras w zakładce “trasy”. Zgłoszenia przez wypełnienie krótkiego formularza na stronie www. do 10 października.

hm.Anna Deptuła
Zespół Wychowania Duchowego