XI Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej

Serdecznie zapraszam na XI Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej ZHP, które odbędą się w dniu 10 marca 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 2, Gimnazjum nr 28 – ul. Marusarzówny, 10 Gdańsk-Morena. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 28 lutego 2013 r. na adres mistrzostwa.plywackie2013@gmail.com

W zgłoszeniu należy wskazać:
• Środowisko;
• Opiekuna wraz z kontaktem mailowym oraz telefonicznym;
• Liczbę uczestników z podziałem na piony wiekowe, oraz płeć (w razie niepewności chociaż dane szacunkowe);
• Mile widziane wcześniejsze podanie informacji: imię, nazwisko, pion wiekowy, style pływania. Ułatwi to przygotowanie kart startowych.

Każda informacja podana w zgłoszeniu może zostać przez Was później zmieniona.
Każda reprezentacja jest zobowiązana ubezpieczyć się indywidualnie (lub sprawdzić czy ubezpieczenie szkolne obejmuje tego typu wyjazd).

W tych zawodach może wystartować każdy: zuch, harcerz, harcerz starszy, wędrownik, instruktor – KTO TYLKO POTRAFI UNOSIĆ SIĘ  NA WODZIE. Nie chodzi o to, by pływac idealnie stylowo, ale przede wszystkim, by się dobrze razem bawić!

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

hm. Weronika Pyda-Ledwoń
Pilot Chorągwi Gdańskiej ZHP