XIII Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej – rozpoczęcie zgłoszeń

Witajcie,

zbliżają się nasze coroczne zawody pływackie, czyli XIII Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej. Zapraszam do jak najliczniejszego przybycia!
Spotykamy się, tak jak w ubiegłym roku, w szkole na Morenie przy ul. Marusarzówny w Gdańsku, w niedzielę 08.03.2015 r. Szczegóły w załączonym regulaminie.
W tym roku (zresztą zgodnie z wolą miasta miasta) do wspólnej zabawy zapraszamy jeszcze bardziej rodziców (punkty zdobyte przez nich doliczane będą do puli drużyn).
Drodzy Drużynowi, przypominam – udział w zawodach pływackich to świetny sposób na realizację kierunku programowego ZHP "Harcerstwo w ruchu" Podejmij wyzwanie, zabierz drużynę i popłyń w Mistrzostwach! Zwycięskie drużyny mogą liczyć na awans i możliwość udziału w centralnych Mistrzostwach Pływackich ZHP.

Regulamin XIII Mistrzostw Pływackich Chorągwi Gdańskiej ZHP

hm. Weronika Pyda-Ledwoń