XXVIII Harcerski Rajd RODŁO

Komenda Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza zuchy, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników, instruktorów oraz starszyznę i seniorów do udziału w XXVIII Harcerskim Rajdzie RODŁO, który odbędzie się w dniach 17 – 20 maja 2012 r. W tym roku wszystkie trasy prowadzą do Malborka, gdzie spotkamy się na wspólnym apelu podsumowującym tegoroczny Rajd.

Na Wasze karty zgłoszenia patrolu czekamy do dnia 8 maja 2012 roku. Wszystkich zainteresowanych proszę o zapoznanie się z Regulaminem XXVIII Harcerskiego Rajdu RODŁO.

A oto lista tras tegorocznego Rajdu:

• trasa nr 1 dla harcerzy starszych Sztum – Malbork,
  • trasa nr 2 dla harcerzy starszych i wędrowników Tczew – Malbork (ratownicza),
  • trasa nr 3 dla harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników Stare Pole – Malbork,
  • trasa nr 4 Hufca ZHP Gdańsk Przymorze (trasa zamknięta),
  • trasa nr 5 dla seniorów,
  • trasa nr 6 dla harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników Susz – Prabuty – Malbork,
  • trasa nr 7 dla zuchów na terenie Malborka,
  • trasa nr 8 dla harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów Gdynia – Władysławowo – Gdynia (żeglarska),
  • trasa nr 9 dla harcerzy i harcerzy starszych Sztum – Pogorzelska Wieś – Malbork (przyrodnicza),
  • trasa nr 10 dla harcerzy starszych i wędrowników Gniew – Biała Góra – Malbork (kajakowa).

W przypadku pytań związanych z daną trasą rajdową proszę o bezpośredni kontakt z jej komendantem.

hm. Marek Boraczyński
Z-ca Komendanta Chorągwi Gdańskiej ZHP