Zaproszenie na JOTT

Jamboree On The Trail (w skrócie JOTT) jest szczególnym dniem, w którym wszyscy skauci na całym świecie wyruszają w drogę. Bez względu na wiek, na formę wędrówki, jaką wybiorą, odległość, jaką przemierzą, wszyscy zmierzają w tym samym kierunku: „przez skauting ku lepszej przyszłości”.

Zabierz ze sobą choć jednego towarzysza drogi i wyruszcie wspólnie w tym dniu na szlak! Miejsce startu i trasę wyznaczacie sobie sami. Pamiętajcie jednak, że „wędrowanie to nie tylko przemierzone kilometry”. Miejcie więc oczy i uszy otwarte. Postarajcie się odkryć na szlaku coś nowego, zwiedzić jakieś ciekawe zakątki Pomorza, odnaleźć Miejsca Pamięci, na których będziecie mogli zostawić znicz. Wykorzystajcie tę okazję, by poznać jakiś kawałek naszej historii.

Dlatego serdecznie chcielibyśmy Cię zaprosić (tak właśnie Ciebie!) do udziału w Jamboree On The Trail Chorągwi Gdańskiej, który odbędzie się 10-11 maja w Harcerskiej Bazie Obozowej Skrzynia hufca Starogard Gdański.

Chcemy poinformować również, że zapisy na tegoroczny Jott właśnie ruszyły! Także nie czekajcie wędrownicy i zapisujcie się, bo czas leci  .

Prosilibyśmy także o udostępnienie naszego fanpage’a oraz linku do strony internetowej – przekażmy jak największej liczbie wędrowników wiadomość o możliwości uczestniczenia w Jott’cie, bowiem jest to wspaniała okazja do nawiązania znajomości, zdobycia nowych umiejętności oraz inspirowania się nawzajem!

Link do strony: www.jott.zhp.net.pl
Link do fanpage: https://www.facebook.com/jottgd?ref=hl