Zbiórka metodyczna w Starogardzie Gdańskim

W dniach 17-18 lutego 2012 r. w Starogardzie Gdańskim odbyła się zbiórka metodyczna dla drużynowych i przybocznych Chorągwi Gdańskiej ZHP.

W piątkowy wieczór uczestnicy zebrali się na kominku z udziałem członków Komendy Chorągwi oraz samą druhną Komendantką. Tematem spotkania przy świecach był zbliżający się Dzień Myśli Braterskiej. Kominek był doskonałą okazją do zapoznania się drużynowych i przybocznych z różnych hufców.

Podczas zbiórki zostały zrealizowane warsztaty z wprowadzenia systemu zastępowego w drużynie, form pracy, motywacji i problemów w pracy z drużyną. Celem zajęć była wymiana myśli i pomysłów na pracę z drużyną oraz przeciwdziałanie "wypaleniu" drużyny i drużynowego.

Zapraszamy do galerii zdjęć ze zbiórki i czekamy na kolejną inicjatywę Wydziału Pracy z Kadrą.

pwd. Marta Bednarska
zastępczyni rzecznika prasowego