Zbliża się Spartakiada Drużyn Wodnych

26-29 września 2013 r., w Pucku odbędzie się XLVII Spartakiada Harcerskich Drużyn Wodnych oraz drużyn realizujących elementy specjalności wodnej.

Zespół Pilota Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza do udziału w Spartakiadzie zarówno drużyny wodne, jak i środowiska, w których nie działają drużyny wodne. Szczegóły dotyczace uczestnictwa w imprezie określone są w regulaminie dostępnym pod nastepujacym linkiem: Regulamin XLVII Spartakiady Harcerskich Drużyn Wodnych

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, propozycje i uwagi dotyczące Spartakiady. Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji naszego przedsięwzięcia zapraszamy do kontaktu z Zespołem Pilota (dane poniżej).

Prosimy o rozpowszechnienie informacji o imprezie, aby dotarła do jak największej liczby osób, które mogłyby być zainteresowane Spartakiadą.

hm. Wera Pyda-Ledwoń
Pilot Gdańskiej Chorągwi ZHP