Zespół Harcerskiej Telewizji Internetowej

Czy czujesz, że jesteś bardziej wrażliwy/wa na obraz niż na inne formy przekazu? A może kochasz kino bądź interesujesz się filmem od strony technicznej? Może to reżyseria, operatorstwo, bądź dziennikarstwo telewizyjne jest Twoją największą pasją? A może po prostu szukasz pomysłu na siebie, nowych wrażeń i doświadczeń. Nieważne! Najważniejsze jest to, że właśnie czytasz zaproszenie do bardzo unikatowego zespołu powstającego przy Wydziale Promocji i Informacji Chorągwi Gdańskiej ZHP.

Od lutego ruszamy z projektem Harcerskiej Telewizji Internetowej, więc jeżeli jesteś zainteresowany/na współtworzeniem tego jakże unikatowego i elitarnego środowiska przyjdź na spotkanie, sprawdź siebie przed kamerą, wyzwól swoją pozytywną energię i zostań jednym/ą z Nas! Relacjonuj najważniejsze wydarzenia z życia Chorągwi Gdańskiej, bierz udział w szkoleniach i kursach, naucz się, jak realizować krótkie formy filmowe, poznaj podstawowe tajniki operatorki, montażu materiału filmowego i wiele, wiele innych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź na spotkanie, które odbędzie się w Domu Harcerza w dniu 16 lutego 2013 (sobota) o godzinie 18:00.

Zarówno osoby mogące przyjść na spotkanie w wyżej wymienionym terminie, jak i te, które chciałyby brać udział w pracach zespołu, lecz termin im nie pasuje proszę o kontakt mailowy pod adresem: zinprom@gmail.com, z potwierdzeniem przybycia bądź potwierdzeniem chęci współpracy.

Marek Zajkowski
Wydział Promocji i Informacji