Zgłoś się na Jubileuszowy XXX Rajd RODŁO!

UWAGA ZMIANA TERMINU RAJDU – 15 – 18 maja 2014

Tylko kilka miesięcy dzieli nas od XXX Harcerskiego Rajdu RODŁO, który w tym 2014 roku odbędzie się w Trójmieście 15-18 maja, a zakończy 18maja 2014 w Sopocie.

Organizatorzy przygotowali dla Was 7 tras, z których można wybrać odpowiednią dla grupy wiekowej i rozwijającą pasje. Każdy zastęp, drużyna, szczep, hufiec mogą stworzyć także własną trasę indywidualną (http://rodlo.gdanska.zhp.pl/trasy-rajdowe-indywidualne/)

Tradycja Harcerskiego Rajdu RODŁO sięga do 1984 roku. Przez kolejne lata aż do teraz dzięki Rajdowi Chorągiew Gdańska propaguje idee wędrowania po ziemi pomorskiej, odkrywanie jej piękna w niepowtarzalnej harcerskiej atmosferze.

Wszystkie informacje związane z organizacją i uczestnictwem w Rajdzie RODŁO, regulamin, opis tras rajdowych, tryb i zasady rekrutacji uczestników, dostępne są na stronie internetowej www.rodlo.gdanska.zhp.pl

Przeżyjmy to razem !

phm. Łukasz Kochowski