Zimowe Warsztaty Doskonalące

Komenda Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na kolejną edycję zimowych warsztatów doskonalących. Uczestnikami mogą być drużynowi i przyboczni po kursie przewodnikowskim z całej Chorągwi Gdańskiej.
Czemu akurat Project Management? Spróbujmy kiedyś podejść do pracy z drużyną jak podchodzi się do dużego, wieloletniego projektu. A drużynowy jest jego managerem. Wszechstronność rozwoju drużynowego nie powinna podlegać dyskusji, a ta forma wydaje nam się jak najbardziej odpowiednia. Jeżeli czujesz, że z którymkolwiek aspektem pracy w drużynie sobie nie radzisz, to jest moment, aby ten dołek „zakopać”, poprzez dokształcenie się w okresie zimowym. Może to da Wam impuls do jakiejś zmiany w drużynie w ramach nowego roku kalendarzowego? 🙂
Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 21.12.2014 za pomocą formularza, który znajduje się pod adresem:
Warsztaty odbędą się w Domu Harcerza, w dniach 27-29.12.2014 r.
Limit miejsc – 45, liczy się kolejność zgłoszeń! 🙂
W dniu 23.12 osoby zakwalifikowane otrzymają e-mail ze szczegółami dotyczącymi udziału i kwalifikacji na poszczególne zajęcia.
Program warsztatów obejmuje wybór dwóch z sześciu oferowanych zajęć:
-Warsztat kreatywnego myślenia,
-Kierunki programowe na lata 2014-2018 – praca z programem drużyny
-Atrakcyjność mojej drużyny, szczepu, hufca – komunikacja i promocja
-Wychowanie – praca z dzieckiem trudnym
-Ratownictwo – moja ścieżka rozwoju
-Harcerstwo w ruchu – masaż i zdrowe odżywianie
Warsztaty prowadzone będą przez instruktorów wydziałów i referatów Chorągwi Gdańskiej. W razie wątpliwości lub pytań – prosimy o kontakt:
kadra@gdanska.zhp.pl
phm. Łukasz Kochowski