Zorientuj się na “Wanodze”!

VI Chorągwiany Marsz na Orientację WANOGA rozpocznie się 26 kwietnia w Bytonii. Uczestników na trasie czekają punkty kontrolne, punkty mylne i stowarzyszone. Zgłoszenia trwają do 24 kwietnia.

VI Chorągwiany Marsz na Orientację WANOGA organizowany przez Hufiec ZHP Czarna Woda i Wydział Programowy Chorągwi Gdańskiej jest zróżnicowany pod względem trudności odnalezienia punktów. Trasa wytyczona jest w okolicach Zblewa po terenie lesistym, miejscami podmokłym, przeciętym ciekami wodnymi, piaszczystym, z dużą ilością przecinek.

Zgłoszenia przyjmowane są na mail: czarnawoda@zhp.pl – do 24 kwietnia, wpisowe wówczas wynosi 5 zł. Dla osób, które zgłoszą się na miejscu, uiszczają wpisowe wysokości 8 zł. W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają mapy dla zespołów, herbatę i dyplomy (dla laureatów do 3 miejsca). Oficjalne rozpoczęcie, 26 kwietnia o godz. 10.00, zakończenie ok godz. 18.00.

Zapraszamy do sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce i ruszenia w trasę!

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u.

na podstawie informacji od Komendy Hufca ZHP Czarna Woda
phm. Marta Bednarska