Głosuj na „Malbork na plus – działania społeczne”

Miasto Malbork w partnerstwie z ZHP Chorągwią Gdańska otrzymało nominację do nagrody Pomorskie Sztormy 2019 w kategorii Pomorskie EUROinspiracje Kapitał Ludzki za realizację projektu „Malbork na „+” działania społeczne”.

Co roku plebiscyt organizowany jest przez Gazetę Wyborczą i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie wspólnych działań!

W ramach projektu ZHP Chorągiew Gdańska prowadzi dwie świetlice dla dzieci i młodzieży wykorzystując metodę harcerską, w placówce działają drużyny harcerskie, a wychowawcami są instruktorzy harcerscy: młodzi zaczynający pracę zawodową i seniorzy posiadający wieloletnie doświadczenie.  Papa Jerzy Wesołowski, wieloletni komendant Hufca ZHP Sztum, ma 72 lat i wraz z żoną Ireną przez pięć dni w tygodniu pomaga dzieciom rozwiązywać codzienne problemy i daje szanse rozwoju. Dobra współpraca z Hufcem ZHP Malbork pozwala na wzajemne wspieranie się i wykorzystanie zasobów.  Ze wsparcia korzysta 50 dzieci i młodzieży.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Malborku pomaga rodzinom uczestników placówek, zapewniając im wsparcie psychologów i innych specjalistów.

Doceniając pracę instruktorów harcerskich prosimy zagłosuj na nasz projekt  Głosowanie tutaj!

• Zjedź na stronie do kategorii „POMORSKIE EUROinspiracje: Kategoria Kapitał Ludzki”.
  • Wybierz projekt nr 4: Miasto Malbork za projekt „Malbork na plus – działania społeczne”.
  • Następnie działaj zgodnie z instrukcją głosowania.

Dziękujemy za Twój głos!

Głosowanie trwa do 13 marca 2020 r.