Komendant Chorągwi został powołany w skład Wojewódzkiej Rady Programowej PWK OHP

Dziś komendant Chorągwi Gdańskiej hm. Artur Glebko został powołany w skład Wojewódzkiej Rady Programowej PWK OHP

Celem wspólnych działań będzie przede wszystkim wspieranie wychowania młodzieży zaniedbanej wychowawczo, kształtowanie postaw prospołecznych, a także organizacja projektów profilaktyczno-edukacyjnych. W ramach współpracy hm. Artur Glebko został powołany do Wojewódzkiej Rady Programowej Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Do udziału w Radzie zapraszani są przedstawiciele samorządu oraz instytucji i organizacji pracujących na rzecz młodzieży.