Harcerskie zakończenie roku u akademików

Gdański Harcerski Krąg Akademicki „Flavio Note” zakończył rok akademicki zbiórką wyborczą, podczas której wybrano nową przewodniczącą i radę kręgu.

Tradycyjnie spotkali się na plaży, by podsumować miniony rok i zakończyć pewien etap, a także rozpocząć kolejny. Serdeczne gratulacje dla nowej przewodniczącej, Patrycji, oraz gorące podziękowania dla Klaudii za miniony rok. Gratulujemy także Nikoli, Kindze, Marcie i Klaudii, które w nadchodzącym roku zasiądą w radzie kręgu. Dziękujemy Natalii i Patrycji, które w poprzednim roku działały w radzie kręgu. To był wspaniały rok! A chustę kręgu otrzymały trzy nowe osoby.

Życzymy wszystkim akademiczkom i akademikom udanych wakacji, odpoczynku od studiów i wspaniałych przygód.