Zjazd Zwykły Hufca ZHP Kwidzyn

Dzisiaj podczas Zjazdu Zwykłego Hufiec ZHP Kwidzyn im. Kwidzyniaków wybrał władze hufca na lata 2023–2027 ⚜

Komenda hufca w składzie:

🔹 hm. Andrzej Delewski – komendant hufca,
🔹 phm. Wiktoria Wesołowska – skarbniczka hufca,
🔹 hm. Anna Pokrzeptowicz – zastępczyni komendanta ds. programowych i pracy z kadrą,
🔹 phm. Urszula Piwowarska-Delewska – członkini komendy hufca ds. promocji i wizerunku,
🔹 phm. Anna Napiórkowska – członkini komendy hufca ds. organizacyjnych i komunikacji,
🔹 phm. Marek Jarmułowicz – członek komendy hufca ds. kwatermistrzowskich i logistycznych.

Komisja rewizyjna w składzie:

🔸 pwd. Hanna Gburczyk – przewodnicząca,
🔸 phm. Monika Winnicka – wiceprzewodnicząca,
🔸 pwd. Dorota Kurjata – sekretarz.

Gratulujemy! Życzymy wielu sukcesów i dużo siły do działania 💙

___
Zjazd zwykły hufca to najważniejsza władza, która podejmuje decyzje dotyczące przyszłości danego hufca. To podczas zjazdów wybierane są nowe władze oraz udzielane jest absolutorium instruktorom, którzy kończą swoją kadencję. Zjazd to także moment podziękowań za służbę i podejmowania uchwał, które mają być zrealizuowane przez hufiec.

Przed nami jeszcze 2 zjazdy zwykłe hufców Chorągwi Gdańskiej 💪