Honorowe Miano „Gromady Kamykowej” i „Drużyny Grzesiakowej”

Od bieżącego roku harcerskiego gromady zuchowe mogą ubiegać się o Honorowe Miano Gromady Kamykowej, a drużyny harcerskie, starszoharcerskie, wędrownicze i wielopoziomowe mogą uzyskać Honorowe Miano Drużyny Grzesiakowej. Serdecznie zachęcamy wszystkie środowiska do podjęcia się tego wyzwania.

Wszystkie środowiska chcące ubiegać się o Honorowe Miano „Gromady Kamykowej” lub „Drużyny Grzesiakowej” powinny do 01.10.2012 r. zadeklarować ten zamiar w Wydziale Programowo-Metodycznym Komendy Chorągwi. Szczegóły dostępne są w Regulaminie dostępnym pod tym linkiem: Honorowe Miano – „Drużyna Grzesiakowa” / „Gromada Kamykowa”.

Jednocześnie przypominamy, że na Seminarium Komend Hufców (7-9.09.12 r.), ustalono, iż wykonany zostanie projekt plakietki. Do noszenia jej będą miały prawo drużyny i gromady, które otrzymają Miano Gromady Kamykowej lub Drużyny Grzesiakowej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt w Wydziałem Programowo-Metodycznym pod adresem: program@gdanska.zhp.pl

hm. Anna Deptuła
Wydział Programowo-Metodyczny