Warsztaty Metodyczne Last Minute!

Chorągiew otrzymała prezent gwiazdkowy od Ministerstwa Edukacji Narodowej – dofinansowanie do szkoleń organizowanych do dnia 31.12.2013 r.  Aby nie stracić tej wyjątkowej okazji postanowiliśmy zorganizować Warsztaty metodyczne dla wszystkich funkcyjnych powyżej 16 roku życia.

Warsztaty odbywają się w terminie 27-29.12.2013. Szczegółowy harmonogram dostępny po kliknięciu zdjęcia.

Czas uczestnictwa w tym przedsięwzięciu jest dowolny. Można przyjechać na 1,2 lub 3 dni. Uczestnictwo 3 dniowe kosztuje 15 zł, 2-dniowe – 10 zł, 1 dniowe – 0 zł.
W ramach wpisowego zapewniamy:
– całodzienne wyżywienie
– nocleg w Domu Harcerza
– atrakcyjne zajęcia

Wiemy, że czasu na zastanowienie i przekazanie informacji jest mało, ale liczymy na liczny udział Waszej kadry w tym przedsięwzięciu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23.12.2013 na mail: program@gdanska.zhp.pl
lub telefonicznie do Ani Deptuły: 501 159 722
W zgłoszeniu należy podać: Imię, Nazwisko, Hufiec, liczbę dni pobytu na Warsztatach oraz wybrane warsztaty

Zapraszamy serdecznie i liczymy na Waszą obecność!!!

phm. Karolina Mazerska
z-ca komendanta ds. programu