Poszukiwana kadra programowa Zlotu 2018

Poszukiwana jest KADRA ZLOTU ZHP 2018, w szczególności z Chorągwi Gdańskiej 🙂

Zgłoszenia: www.bit.ly/2HaHQ8H (należy wybrać program i jeden z danych niżej modułów 😉 )

CZAS DO 15 MARCA! ⏰

Minimalny wiek – 18 lat
Koszt Zlotu w ramach IST (kadry) to jedynie 100 zł!
Termin Zlotu – 06-16. sierpnia (kwaterka od 03. sierpnia jak ktoś może, potem program modułowy 6 dni, a resztę dni możecie korzystać z przyjemności zlotowych).

Instruktorzy i wędrownicy zproszeni są do modułów:

DZIEDZICTWO:
Jako kadra Programu modułowego dziedzictwo będziesz kreować czas spędzany przez uczestników w Gdańsku, wielowymiarowym i wielokulturowym mieście wolności.
– punktowi podczas Gry Miejskiej (Centrum Gdańska)
Odpowiedzialny: hm. Artur Lemański

SŁUŻBA:
Poszukujemy wolontariuszy, którzy w swojej codziennej pracy będą wpierać organizatorów ekspedycji, dbając o realizację harmonogramu oraz przeprowadzanie programu we współpracy z lokalną społecznością. Będą to osoby pierwszego kontaktu dla patrolowych podczas modułu, dbające o sprawny przebieg i pomagające m w sytuacjach kryzysowych.

Dodatkowo poszukiwani są szefowie ekspedycji (wymaganie: stopień min. pwd.), którzy opracują ekspedycję, dostosują do metodyki i będą ją koordynować.
Odpowiedzialny: phm. Mateusz Janik

NATURA:
Szukamy osób, które pasjonują się ekologią, ornitologią, etyką środowiskową, kochają gry terenowe, opencaching, techniki linowe … oraz wszystkich, którzy jeszcze się na tym nie znają, ale chcieliby nas wspomóc jako punktowi i przewodnicy podczas modułu dziejącego się na Wyspie Sobieszewskiej. Oferujemy przeszkolenie w tematyce obsługiwanego punktu.
Odpowiedzialna: phm. Zofia Cebula

Z harcerskim pozdrowieniem,