Wigilia Instruktorska Chorągwi

18 grudnia odbyła się Wigilia Instruktorska Chorągwi – to chwila, kiedy możemy usiąść przy wspólnym stole, podziękować sobie nawzajem i życzyć wszystkiego co najlepsze na święta.

Miło nam ogłosić, że Komenda naszej chorągwi nadała Tytuł Honorowy „Instruktorska Osobowość Chorągwi Gdańskiej ZHP” druhowi hm. Sławomirowi Dębickiemu. Gratulujemy!

„Wydarzeniem Roku Chorągwi Gdańskiej ZHP” został w tym roku Zlot ZHP na Wyspie Sobieszewskiej. Dziękujemy instruktorom Chorągwi Gdańskiej za zaangażowanie w jego organizację!

Ogromnie dziękujemy naszym gościom za przybycie: Pani Poseł Henryce Krzywonos-Stycharskiej, Pani Poseł Małgorzacie Chmiel, Pani Kurator Monice Kończyk, Pani Hannie Zych-Cisoń, st. bryg. Piotrowi Sosze, Panu Zbigniewowi Zawadzkiemu, Panu Andrzejowi Kowalczysowi, Pani Ewie Szczypior, Panu Wojciechowi Lenzowi, Panu Łukaszowi Kłosowi, Pani Małgorzacie Frończak, Panu Janowi Kulasowi.

Dziękujemy również komendantom hufców, szefom zespołów chorągwianych oraz wszystkim instruktorom, którzy wzięli udział w naszej Wigilii!

Z harcerskim pozdrowieniem,
phm. Aleksandra Guzik