Chorągwiane zawody Pierwszej Pomocy Nieprzetartego Szlaku

Szykuje się pierwsza impreza nawiązująca do pierwszej pomocy przedmedycznej przeznaczona dla osób z niepełnosprawnościami!

Głównym celem przedsięwzięcia jest scalenie środowisk Nieprzetartego Szlaku naszej chorągwi. Zawody odbędą się w Słupsku, gdzie działa jeden z hufców wysuniętych najdalej na zachód. Uczestnicy będą mieli okazję poznać go lepiej w trakcie trzech dni zabawy. W planie między innymi gry terenowe, świeczkowiska integracyjne i wielki festyn ratowniczy.

Główne zawody przewidziane są właśnie na czas festynu. Cała impreza powstaje między innymi we współpracy ze słupskim WOPR, Szkołą Policji, Strażą Pożarną, Akademią Pomorską oraz chorągwianym Inspektoratem Ratowniczym. Zapowiada się wiele atrakcji, przygód i ogromna dawka harcerskiej przyjaźni.

Zgłoszenia do końca marca.

Zapraszamy!

Z harcerskim pozdrowieniem,