Warsztaty zero waste

Zespół ds. etyki środowiskowej „Nadzieja” Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na warsztaty zero waste 5 października w godzinach 10:30-12:30!

Coś Ci się obiło o uszy o tych śmieciach, „ziro łejst”, ale w zasadzie to nie rozumiesz dlaczego się o tym tyle mówi?🧐 A może wiesz już sporo, ale nie wiesz jak ugryźć ten temat w harcerstwie?
Niezależnie od tego w jakim stopniu znasz temat, uwierz, te zajęcia są właśnie dla CIEBIE! Bo to Ty jako wychowawca masz przeogromny wpływ na wybory i świadomość Twoich harcerzy. Bądź dla nich prawdziwą inspiracją i już 5 października naucz się jak łatwo, przyjemnie i tanio możesz zmienić świat i dowiedz się dlaczego akurat TY powinieneś to zrobić!
Kilka najistotniejszych informacji:
🌼 warsztaty są skierowane do wszystkich osób, które pełnią jakąś funkcję w Chorągwi (przez co mają bezpośredni lub pośredni wpływ na wychowanie harcerzy lub zuchów)
🌼 warsztaty są zupełnie DARMOWE
🌼 prowadzić je będzie niezawodna Ambasada Czystej Planety, zatem przygotujcie się na pełen profesjonalizm i możliwość zadania nawet najtrudniejszych pytań
🌼 zgłoszenia przyjmujemy przez ankietę o tutaj: https://tiny.pl/tjr1g do 3 października

Z harcerskim pozdrowieniem
Zespół ds. etyki środowiskowej