„Akcja pod Arsenałem” – DKF na Rajdzie Rodło

17 maja o godz. 18.00 w ZS Nr 1 na ul. Książąt Pomorskich w Sopocie zapraszamy wszystkich harcerzy i harcerki na pokaz filmu "Akcja pod Arsenałem" z 1977r. W dyskusji po filmie weźmie udział komisarz UE ds. budżetu i programowania – Janusz Lewandowski.

Już w ten weekend 16 -18.05 w Sopocie odbędzie się wyjątkowy – jedyny taki – XXX Rajd Rodło. Dzielna ekipa zaangażowanych w zakończenie Rajdu osób przygotowuje na te dni wspaniałe wydarzenia. W SOBOTĘ, 17 MAJA o godz. 18.00 zapraszamy na film "Akcja pod Arsenałem" (1977) i dyskusję z Komisarzem UE Januszem ds. budżetu i programowania na temat nowoczesnego patriotyzmu. (sala 90 – III piętro). W dyskusji weźmie udział także komendantka Chorągwi Gdańskiej ZHP – hm. Hanna Piotrowska. Zapraszamy instrukotrów i wędrowników do aktywnego włączenia się w dyskusję.

Pokaz odbędzie się w Zespole Szkół Nr 1 w Sopocie na ul. Książąt Pomorskich 16/18 w Sopocie.

Do zobaczenia w sobotę, 17 maja o godz.18.00 w ZS 1 – w sali 90 – III piętro.

CZUWAJ!

phm. Marta Bednarska