Biwak Budowniczych Hufca ZHP Kartuzy

W miniony weekend (06-08.05.2022r) w Gołubiu miało miejsce wspaniałe wydarzenie hufca. Takie, które harcerze i ich rodzice wspominać będą przez bardzo długi czas – odbył się rodzinny Biwak Budowniczych!

Już po raz czwarty spotkaliśmy się wspólnie by budować! Ponownie przebiliśmy rekordy organizacyjne z poprzednich edycji! W naszym biwaku udział wzięło prawie 80. uczestników.

Nie da się przejść obojętnie wobec faktu, że wspólna praca zdecydowanie pomaga budować relacje między ludźmi. Biwak Budowniczych IV zakładał od samego początku, że wspólny wysiłek tworzy trwałe więzi między uczestnikami, którzy po przeżyciu tej samej przygody otwierają się na siebie.

Na naszym biwaku rodzice wraz ze swoimi dziećmi uczyli się w bezpieczny sposób używać narzędzi, budować, rozmawiać, współpracować i cieszyć z aktywności na świeżym powietrzu.

Z dzisiejszej perspektywy widzimy, że przez cały czas trwania biwaku budowaliśmy relacje z wszystkimi, którzy przebywali wokół nas.

To był dobry czas spędzony w dobrym miejscu!

Więcej zdjęć TUTAJ!

Wydarzenie Biwak Budowniczych IV zostało dofinansowane w ramach realizacji zadań publicznych w powiecie kartuskim w 2022 roku.Biwak Budowniczych IV został dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu ROHIS.