Dofinansowywany cykl zbiórek gromady zuchowej

Zapraszamy gromady zuchowe Chorągwi Gdańskiej do udziału w projekcie "Przyjaciel książki".
W ramach zadania drużynowa/y każdej zgłoszonej gromady otrzyma opracowany cykl sprawnościowy "Przyjaciel książki" wraz z materiałami do jego przeprowadzenia. Te zuchy, które zdobędą sprawność otrzymają jej znaczek. Po reazlizacji cyklu należy zgłosić ten fakt w formie krótkiego meldunku (wraz ze zdjęciami) w formie elektronicznej na mail program@gdanska.zhp.pl
Zbiórki muszą się odbyć do 15 grudnia 2015 r.

Uzupełnieniem przeprowadzonego cyklu będzie tematyka najbliższego Chorągwianego Turnieju Antka Cwaniaka, na który już zapraszamy wszystkie gromady! Pamiętajcie jednak, że zgłoszenie do udziału w projekcie nie jest jednocześnie zgłoszeniem do udziału w Turnieju.

Dodatkowo gromady z mniejszych miejscowości będą miały możliwość zorganizowania spotkań "Czytanie bajek", które mogą stać się wspaniałą formą naboru i promocji ruchu zuchowego w regionie. Chętne środowiska (mogą to być np. zaprzyjaźnione jednostki, hufiec) otrzymają wsparcie  merytoryczne, promocyjne oraz materialne niezbędne przy organizacji tego typu przedsięwzięcia.

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmujemy do 05 września br. Na adres e-mail: program@gdanska.zhp.pl; tam również można kierować swoje pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Referat Zuchowy Chorągwi Gdańskiej