Jesienna Zbiórka Kadry

Pod koniec listopada odbędzie się Jesienna Zbiórka Kadry, czyli warsztaty metodyczno-repertuarowe Chorągwi Gdańskiej. Warsztaty przeznaczone są dla instruktorów i kadry drużyn, pracujących programowo.

W czasie warsztatów, pracować będziemy nad ideą wychowania harcerzy do przyszłego, dobrego życia w społeczeństwie. Kadra wędrownicza będzie poszukiwać prawdziwej służby i jej wpływu na kształtowanie charakteru i postaw młodych ludzi. Kadra starszoharcerska skupi się na rozwijaniu umiejętności cenionych przez pracodawców, zdolności liderskich, a także na edukacji w zakresie trudnych społecznie tematów. Kadra harcerska zajmie się możliwością wypracowywania właściwych nawyków, rozwijania talentów i wykorzystaniu gry, jako narzędzia metodycznego. Kadra zuchowa zastanowi się nad tym, jak przygotowywać zuchy zarówno do dalekiej jeszcze dorosłości jak i do całkiem bliskiego wyruszenia w kolejny etap ich harcerskiej drogi.
Zapraszamy wszystkich instruktorów i kadrę drużyn do udziału w warsztatach, podzielenia się własnymi doświadczeniami i spędzenia czasu w harcerskim gronie.

Termin: 27-29.11.2015r.
Miejsce: Dom Harcerza