Konferencja Zrób to!

Kategorie:
Data publikacji:

Serdecznie zapraszamy na Konferencję upowszechniającą organizowaną w ramach projektu „Zrób to! – zwiększenie udziału młodzieży w tworzeniu polityk publicznych” realizowanego przez ZHP Chorągiew Gdańską, dofinansowanego ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia 2019 r. w Domu Harcerza w Gdańsku.

Celem konferencji jest przedstawienie rezultatów projektu, oraz formy wspierania aktywności dzieci i młodzieży. Konferencja – to przestrzeń dla tych, którzy poszukują nowych form pracy oraz rozwiązań, które dzięki wspólnym wartościom i trosce o lepsze jutro, pomagają łączyć różne poglądy, idee i doświadczenia w zakresie wspierania aktywności dzieci i młodzieży oraz wdrażania ich w polityki publiczne w Polsce.

W dyskusjach w trakcie paneli tematycznych wezmą udział przedstawiciele III sektora administracji publicznej, biznesu i świata nauki.

Konferencja będzie też doskonałą okazją, by spotkać się z samymi adresatami projektu młodzieżą, która będzie tworzyć naszą wspólną przyszłość.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Nie zapomnij o rejestracji – liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja uczestników: https://tiny.pl/t4fwz
Facebook: https://www.facebook.com/events/468048577181525/

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl