Ostatnie miejsca na Jamboree w Japonii!

Kategorie:
Data publikacji:

W całej Polsce trwają przygotowania do 23 Światowego Jamboree Skautowego w Japonii, które odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia 2015 r. Zastępy zbierają środki na wpisowe, kompletują sprzęt biwakowy. Chcesz poczuć tę atmosferę?
Polski kontyngent dysponuje ostatnimi wolnymi miejscami w kilku zastępach. Jeśli urodziłeś się między 27.07.1997 r. a 28.07.2001 r., chcesz przeżyć niesamowitą przygodę lub masz w swojej drużynie harcerskiej osoby, które chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu, to serdecznie zapraszamy! Na zgłoszenia czekamy do soboty 31 maja 2014 r.

Jak się zgłosić? Należy wysłać e-mail na adres jamboree2015@zhp.pl i podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– datę urodzenia,
– nazwę środowiska,
– nazwę hufca i chorągwi,
– numer telefonu.

 Liczba miejsc ograniczona, więc nie odkładajcie zgłoszenia na ostatnią chwilę!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym kontyngencie oraz samym Jamboree, zapraszamy do obejrzenia zawartości tej strony www.jamboree2015.zhp.pl.

Chcesz pojechać na Jamboree z zastępem, a przegapiłeś termin zgłoszenia? Nic straconego! Do 31.05.2014 r. czekamy jeszcze na wasze zgłoszenia. Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa w zlocie oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia zastępu dostępne są na stronie internetowej Polskiego Kontyngentu. Przypominamy, że zgłoszeniu podlegają tylko kompletne zastępy, czyli zastępowy i dziewięciu uczestników spełniających wymagania określone w zasadach uczestnictwa. Więcej szczegółów na stronie www.jamboree2015.zhp.pl lub pod adresem jamboree2015@zhp.pl Zatem, jeśli chcesz ze swoim zastępem jechać na Jamboree, nie możesz dłużej zwlekać!

Nie mieścisz się w widełkach wiekowych? Nic nie szkodzi! Na potrzeby obsługi 23. Światowego Jamboree Skautowego w Japonii w 2015 roku zaplanowano udział około 6000 członków IST z różnych krajów. W odpowiedzi na wasze zapytania oraz dzięki uprzejmości organizatorów uruchamiamy dodatkową rekrutację członków IST. Termin zgłoszeń 31.05.2014 r. Wszystkie szczegóły dotyczące wymagań, rekrutacji i zgłoszeń dostępne są na www.jamboree2015.zhp.pl lub pod adresem jamboree2015@zhp.pl. Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!

  
Na podstawie informacji opublikowanej na www.skauting.zhp.pl

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności hufców

Start Hufca Starogard Gdański

Hufiec ZHP Starogard Gdański rozpoczął rok harcerski biwakiem w Pelplinie, który odbył się w dniach 11-13.10.2019. Drużyny dzielnie pokonywały różnego rodzaju zadania i rywalizowały o

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl