„Poranki Filmowe” w Domu Harcerza

ZHP Chorągiew Gdańska serdecznie zaprasza na darmowe poranki filmowe!

Nasze „Poranki Filmowe” będą się odbywać sali kinowej Domu Harcerza w niedzielne poranki od godziny 11:00 i będą trwały około 1,5 h. Obejrzymy stare bajki takie jak Reksio, Bolek i Lolek, Przygody Błękitnego Rycerzyka, Porwanie Baltazara Gąbki.

Seanse będą trwały około godziny (6–8 odcinków), a po ich zakończeniu będą się odbywały kreatywne warsztaty dla dzieci związane z tematyką danej bajki. Warsztaty będą miały na celu ułatwienie dzieciom przyswojenia i zrozumienia treść bajek i sens opowieści. W czasie warsztatów uczestnicy będą brali udział między innymi w tworzeniu prac plastycznych, rozwiązywaniu zagadek, teatrze samorodnym, zadaniach ruchowych. Starsze dzieci będą proszone o tworzenie dalszych losów bohaterów bajek 🌞🤸‍♀️

Wstęp na każdy „Poranek Filmowy” jest bezpłatny❗️

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami – nie ma ograniczeń wiekowych, ale bajki będą skierowane do dzieci 3–8 lat.

🟣 Najbliższe seanse:
▪️ 26 maja 2024 r. – spotkanie z Reksiem,
▪️ 2 czerwca 2024 r. – wyruszamy w świat z Bolkiem i Lolkiem,
▪️ 9 czerwca 2024 r. – Reksio w terenie.Link do zgłoszeń na trzy pierwsze seanse: https://forms.office.com/e/S3VNGUwvmx

Łącznie seansów będzie 16 i będą odbywać się w następujących miesiącach tego roku: maj, czerwiec, sierpień, wrzesień, październik listopad, grudzień.

UWAGA! 📣
Liczba miejsc jest ograniczona, a na każdą grupę seansów (seanse przed wakacjami, wakacyjne oraz jesienno-zimowe) będą prowadzone oddzielne zapisy poprzez ankietę umieszczoną na poniższym wydarzeniu.

Dokładne terminy seansów:

SEANSE PRZED WAKACJAMI:
🔸 26 maja 2024 r.
🔸 2 czerwca 2024 r.
🔸 9 czerwca 2024 r.

SEANSE WAKACYJNE:
🔸 18 sierpnia 2024 r.
🔸 25 sierpnia 2024 r.

SEANSE JESIENNO-ZIMOWE:
🔸 8 września 2024 r.
🔸 15 września 2024 r.
🔸 22 września 2024 r.
🔸 29 września 2024 r.
🔸 6 października 2024 r.
🔸 13 października 2024 r.
🔸 27 października 2024 r.
🔸 17 listopada 2024 r.
🔸 24 listopada 2024 r.
🔸 1 grudnia 2024 r.
🔸 8 grudnia 2024 r.

Szczegóły dotyczące tytułów wyświetlanych w powyższe daty będą na bieżąco publikowane na wydarzeniu na Facebooku.

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.