Wolontariuszka Roku Gminy Miejskiej Starogard Gdański – pwd. Dominika Murawska

5 grudnia podczas Starogardzkiej Gali Wolontariatu wręczono najlepszym nagrody. Tytuł i nagrodę Wolontariuszki Roku Gminy Miejskiej Starogard Gdański przyznano instruktorce druhnie Dominice Murawskiej z Hufca ZHP Starogard Gdański.

Co roku nasi wolontariusze otrzymują nagrody podczas różnych uroczystości dla wolontariuszy. W hotelu Ren odbyła się Starogardzka Gala Wolontariatu, podczas której Prezydent Miasta Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak wręczył nagrodę i przyznał tytuł Wolontariuszki Roku Gminy Miejskiej Starogard Gdański druhnie przewodniczce Dominice Murawskiej.

Druhna Dominika pełni służbę na polu drużynowej 1 Starogardzkiej Drużyny Starszoharcerskiej działającej w Hufcu ZHP Starogard Gdański.