Zapytanie ofertowe – badanie sprawozdania finansowego Związku Harcerstwa Polskiego Chorągwi Gdańskiej za rok 2020

Zgodnie z uchwałą nr 9/2020 Komisji Rewizyjnej Chorągwi Gdańskiej ZHP z dnia 7.12.2020 r. do badania sprawozdania finansowego ZHP Chorągwi Gdańskiej za rok 2020 wybiera się KPW Audytor Sp. z o.o. Siedziba ul. Tymienieckiego 25c/410, 90-350 Łódź.

—————————————————————————

Przedmiotem zamówienia jest badanie łącznego sprawozdania ZHP Chorągwi Gdańskiej, na które składa się pięć sprawozdań cząstkowych:

• Komendy Chorągwi Gdańskiej ZHP (Zarządu Stowarzyszenia) wraz z 19 hufcami (oddziałami terenowymi) działalność statutowa (w tym działalność odpłatna i nieopłatna pożytku publicznego),
• Ośrodka Dom Harcerza ZHP w Gdańsku — działalność gospodarcza,
• Harcerskiego Ośrodka Morskiego w Pucku — działalność gospodarcza,
• Harcerskie Centrum Edukacji Ekologicznego i Zrównoważonego Rozwoju „Leśna Stacja” ZHP Chorągwi Gdańskiej w Leśnej Hucie – działalność gospodarcza.
• Harcerskiego Ośrodka Centrum Przygody w Rumii — działalność gospodarcza; oraz jednego ze sprawozdań cząstkowych wskazanego przez Zamawiającego.

Na oferty czekamy do 30 listopada 2020 r., szczegółowy zakres i formularz, na którym należy złożyć oferty, znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

Oferty można składać pocztą lub kurierem na adres ZHP Chorągiew Gdańska, 80-823 Gdańsk, ul. Za Murami 2-10 lub przesłać skan oferty e-mailem na adres: skarbnik@gdanska.zhp.pl.