Kurs Kadry Kształcącej „Łąka”

Zakończyliśmy Kurs Kadry Kształcącej „Łąka”. 19 instruktorek i instruktorów pracowało nad warsztatem kształceniowym, żeby czerpać szczęście z przekazywania wiedzy i doświadczeń. 15 uczestników i 4 trenerów – wspólny czas wszystkich nas rozwinął.

Dziękujemy Komendantowi i Komendzie Chorągwi Gdańskiej ZHP – za wsparcie projektowe i czas przy wspólnym ogniu.

Dziękujemy Komendantce i Komendzie Macierzystej Akademii Kształcenia oraz phm. Joannie Karczewskiej – za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów.

Dziękujemy Zespołowi Komunikacji i Promocji Chorągwi Gdańskiej – za przygotowanie grafik oraz wsparcie promocyjne.

Dziękujemy ośrodkowi Dom Harcerza oraz Leśna Stacja – za gościnę i klimat sprzyjający kształceniu.

W naszym kursie brały udział osoby z całej Polski! Wśród uczestników pojawiły się osoby z hufców: Gdańsk-Portowa, Gdańsk-Śródmieście, Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa, Gdynia, Kościerzyna, Sopot, Legionowo, Poznań Nowe Miasto, Szczecinek, Toruń, Ziemi Wadowickiej.

___

Działanie dofinansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju i Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030