Wyrusz w drogę! XI JOTT

Czy wiecie, że jest w harcerskim kalendarzu jest taki jeden dzień, w którym wszyscy skauci na całym świecie wyruszają w drogę? Bez względu na wiek, na formę wędrówki, jaką wybiorą, odległość, jaką przemierzą, wszyscy zmierzają w tym samym kierunku: „przez skauting ku lepszej przyszłości”.

W Chorągwi Gdańskiej już po raz jedenasty odbędzie się Jamboree On The Trail (JOTT), czyli ta wielka wędrownicza przygoda. XI JOTT Chorągwi Gdańskiej ZHP 2022 jest świetną okazją dla harcerek i harcerzy na spotkanie z wędrowniczą społecznością z całego naszego województwa.

Wędrowniczko, wędrowniku! Jesteś zainteresowany_a? Nie przegap tej możliwości i zgłoś się na JOTT! Możesz zapisać się wyłącznie do końca jutrzejszego dnia, więc nie zwlekaj – szczegóły znajdziesz wchodząc na wydarzenie: fb.me/e/1C7SALZqg