JOTT Chorągwi Gdańskiej 2022 zakończone!

W weekend 07-08.05.2022 w Ocyplu odbył się Zlot Wędrowników Chorągwi Gdańskej – Jamboree On The Trail.

W tym roku podczas JOTT Chorągwi Gdańskiej postawiono na „Powrót do korzeni”. Dane hasło miało symbolizować postawienie przez organizatorów na proste formy pracy charakterystyczne dla środowisk wędrowniczych.

Wspólny czas z członkami patrolu spędzony podczas przemierzania kilometrów, wpływa bardzo korzystnie na relacje w drużynie. Naprawdę, polecamy spróbować każdemu harcerzowi!

Bardzo nam miło, że mogliśmy zobaczyć wędrowników chorągwi, po tak długim czasie panowania pandemii, przy wspólnym ognisku.

Oczywiście nie zabrakło innych atrakcji ale to Drużyny Wędrownicze Chorągwi Gdańskiej stworzyły wspaniałą atmosferę, która okazała się być pełną pozytywnych emocji.

Na Zlocie odbyło się także ważne wydarzenie dotyczące Referatu Wędrowniczego Chorągwi – Druh Paweł zakończył swoją przygodę jako szef referatu i po 3 latach sprawowania tej funkcji przekazał swojej następczyni – Druhnie Roksanie – swój złoty sznur. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim wędrownikowm chorągwi za to, że jesteście i tworzycie razem z nami historię Wędrownictwa w Chorągwi Gdańskiej.